2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Благоевград
  5. Хотели, заведения, туризъм - Бачево
Добавена 29 април 2024 г.

Камериер / Камериерка

Заплата

1400 - 1500 лв

Добавена

Бачево

Описание

Изисквания и задължения:

  • Ежедневно хигиенизиране на хотелските стаи и общите помещения

  • Своевременно изпълнение на задачите и чувство за отговорност

  • Професионален опит на същата или подобна позиция

  • Висок стандарт за чистота

  • Добро физическо състояние

  • Добра лична хигиена и такава на работното място

  • Говорим език поне един - Български, Английски, Руски, Украински

Предлагаме:

  • 1500 лв нетна месечна заплата

  • Пълно или непълно работно време

  • Трудов договор, осигуровки, отпуска, редовно и коректно заплащане

  • Настаняване в района на обекта - безплатно

  • Кафе / чай по време на работа

  • Служебен автомобил (при валидна книжка и адекватни умения на шофиране)

Локация

Бачево,

Област Благоевград

Област Благоевград, Бачево
ID: 139829432