2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Пловдив
  5. Производство, строителство - Браниполе
Добавена 30 април 2024 г.

Машинен оператор на PVC миксер

Заплата

1400 лв

Добавена

Браниполе

Описание

МАШИНЕН ОПЕРАТОР НА PVC МИКСЕР

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.За наш клиент, лидер в производството на PVC материали, търсим да назначим служител на позиция:

Отговорности:

  • Проверява и почиства транспортиращите и дозиращите системи на машините;

  • Подготвя, зарежда и контролира зареждането с материал на транспортиращи и дозиращи системи;

  • Поддържа и следи за непрекъсването на технологичен процес;

  • Поддържа добро ниво на хигиена на рабодното място.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;

  • Работа на редовна смяна от 8:15 до 16:45;

  • Събота и неделя - почивни;

  • Служебен транспорт от Пловдив;

  • 200 лв ваучери за храна;

  • Работно облекло.

Изисквания:

  • Основни технически познания;

  • Физическа издръжливост;

  • Отговорност към поетите работни ангажименти;

  • Средно образование.

При проявен интерес, моля, свържете се с нас на посочения телефон!

Локация

Браниполе,

Област Пловдив

Област Пловдив, Браниполе
ID: 139840047