2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - Чепинци
Добавена 28 април 2024 г.

Машинист пътностроителна машина

Заплата

1800 - 2200 лв

Добавена

Чепинци

Стартираме набирането на служители в кариера за добив на суровини намираща се в района на с. Чепинци за позиция Машинист пътностроителна машина. Има възможност за работа на 3 смени по 8 часа или 2 по 12 часа от понеделник до петък.

Вашите отговорности ще включват:

  • Управление и обслужване на багер за добиване и натоварване на инертен материал

  • Управление и обслужване на товарачна машина за товарене на инертен материал;

  • Управление и обслужване на булдозер за пробутване на инертен материал и подравняване на терени;

  • Изпълнение на превантивни дейности и поддръжка на багера, товарачната машина и булдозера и участие в ремонтните работи на цеха;

  • Стопанисване на техниката, съоръженията и инструментите, с които работи, и др.

Изисквания:

  • Завършено средно образование

  • Опит в подобна сфера е предимство

  • Правоспособност за управление на ПСМ

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер в областта

  • Месечен бонус при постигнати резултати от 100 до 500 лв. / месец

  • Ваучери за храна в размер на 200 лв.

  • Възможност за допълнителни часове

  • Допълнителна здравна застраховка

  • Покриване на разход за транспорт от и до работното място

  • Финансова подкрепа при сключване на граждански брак, раждане на дете и др.

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта гр. София.

Локация

Чепинци,

Област София-град

Област София-град, Чепинци
ID: 139817440