2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-област
  5. Производство, строителство - Равно поле
Добавена 15 май 2024 г.

Разпределител / общ работник в склад за дрехи (с транспорт)

Заплата

1450 - 1650 лв

Добавена

Равно поле

За наш клиент – водеща компания в онлайн търговията с дрехи, търсим Общ работник / разпределител.

*Логистичният център се намира до Равно поле, като компанията осигурява безплатен транспорт от различни точки на София и близки населени места до работа.

Какви ще бъдат Вашите задължения:

  • придвижване на артикули между различните сектори в склада;

  • пренасяне и разпределяне на стоки;

  • работа на машина за пресоване на кашони и други общи дейности в склада.

Какви са условията:

  • Постоянна работа на трудов договор и пълни осигуровки;

  • Добро месечно възнаграждение (1450 лв нето + 200 лв ваучери за храна);

  • Работа от понеделник до петък;

  • Работа на една смяна от 8:00 до 17:00 часа;

  • Безплатен фирмен транспорт от различни точки в София, както и от Долна баня, Ихтиман, Елин Пелин, Горна малина и др.

  • Допълнителни придобивки: добавка за обяд по време на работа; плодове/кафе/чай на място и други;

  • Коректни трудови отношения и добра работна среда.

Какви са изискванията:

  • Да имате готовност за активна работа;

  • Да можете да работите добре в екип;

  • Да бъдете отговорни към поетите задължения.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!

Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.

Локация

Равно поле,

Област София-област

Област София-област, Равно поле
ID: 140006094