2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - Илиянци
Добавена 28 април 2024 г.

Складови служители в склад за козметични продукти

Заплата

1300 - 1500 лв

Добавена

София, Илиянци

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За склад за козметика лекартва намираща се на Илиенско шосе, търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Складов служител. Работи се от понеделник до петък от 08:30 до 17:30

Отговорности:

· Товарене и разтоварване на стока

· Сортиране и сканиране

· Окачествяване и пакетиране

· Работа с повдигащи машини

Изисквания към кандидатите:

· Бързина и сръчност

· Предишен опит е предимство

Какво ще ви предложим:

· Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, с добра социална политика

· Редовно месечно възнаграждение

· Ваучери за храна 80 лв.

· Бобусна система

· Допълнително здравно осигуряване

· Здравна застраховка

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

Област София-град

Област София-град, София, Илиянци
ID: 139817330