2. Работа
  3. Сигурност, охрана
  4. Сигурност, охрана - Област София-град
  5. Сигурност, охрана - София
  6. Сигурност, охрана - Дружба 1
Добавена 07 май 2024 г.

Служител Поддръжка на Материално-Техническа База на Училище

Заплата

2000 - 2200 лв

Добавена

София, Дружба 1

Във връзка с разширяване на дейностите на гимназия СофтУни БУДИТЕЛ търсим СЛУЖИТЕЛ ПОДДРЪЖКА НА МАТЕРИАЛНО-ТЕХНИЧЕСКА БАЗА НА УЧИЛИЩЕ на трудов договор и пълна заетост. Работно време: 08:00ч - 17:00ч от понеделник до петък в кв. Дружба.

Позицията включва следните отговорности:

  • Координира и се грижи за дейността по поддръжка на материално-техническата база.

  • Оптимизира разходите за поддръжка, съобразявайки се с условията на безопасност за хората и околната среда.

  • Изпълнява задълженията си съзнателно и проактивно с цел удължаване живота сградният фонд.

  • Организира и контролира работата на поддоставчици на услуги, свързани с абонаментна поддръжка, както и с извънредна необходимост.

  • Отговаря за всички дейности свързани с поддръжката и ремонта на сградата - техническа поддръжка, пожарна безопасност, енергиен мениджмънт, почистване, охрана и сигурност в интерес на нейните собственици и наематели.

  • При сигнал за проблем или авария – класифицира сигнала по спешност и осигурява реакция в зависимост от приоритета му.

  • Осъществяване на контрол върху дейността по почистването на сградите и организация на снабдяването със санитарно-хигиенни материали.

  • Контролира ежедневната работата на подизпълнителите на дружеството и на персонала.

  • Осъществява цялостната дейност по съхраняването и отпускането на материали, консумативи и оборудване по вид и количества и оформя съпровождащата документация.

  • Провежда инвентаризация на базите на училището.

  • Изготвя справки, анализи и отчети, свързани с дейността.

  • Изготвяте предложения за автоматизиране на процесите.

Изисквания към кандидатите:

  • Техническо образование е предимство;

  • Организираност и умение за приоритизиране на работата;

  • Добра компютърна грамотност;

  • Висока отговорност и коректност;

  • Отлична комуникативност и организираност;

  • Гъвкавост, креативност и инициативност;

  • Умения за работа в екип;

  • Предишен опит на сходна позиция е предимство;

  • Шофьорска книжка.

Какво Ви предлагаме?

  • Сплотен, приветлив и млад екип от професионалисти;

  • Добро възнаграждение и бонусна схема;

  • Месечни ваучери за храна;

  • Допълнително здравно осигуряване;

  • Карта за спорт (Мултиспорт или Куулфит);

  • Отстъпка от таксата за обучение в курсовете на СофтУни за служители на гимназията;

  • Отстъпка от таксата за обучение в гимназията за деца на служители, преминали успешно процеса по прием.

Ако отговаряте на изискванията и сте заинтересовани от нашето предложение, кандидатствайте за позицията като ни изпратите актуална автобиография. Всички предоставени документи ще бъдат разгледани, спазвайки конфиденциалност и съобразено със закона за защита на личните данни. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 1
ID: 139487927